Evropa


Plán na letošní únor-březen je jasný. Užít si jarní trekování a procházky po liduprázdných plážích, natrénovat matiku a češtinu na příjimačky, vypilovat vyjmenovaná slova a procvičit se ve Španělštině. A taky se naučit pár písniček na kytaru, zahrát do sytosti beach volejbal a asi milion fotbalových mačů :-)

Obklopeni majestátnými horami, třpytivými sněhovými závějemi, vybroušeným manšenstrem, štiplavým vysokohorským vzduchem a milionem hvězd. A taky spoustou skvělých lidí. Sny jsou od toho, aby se plnily!

Rakousko 2023

10.10.2023

Věděli jste, že existuje pálenka z řepy? My také ne :-) O to větší radost jsme měli z pozvání do malebné rakouské vesničky Oberau - Wildschönau, kde jsme mohli být součástí skvělé party lidí z celého světa, která se na letošní sklizni a produkci tohoto super zdravého "Schnapsu" podílela!

Itálie 2023

17.04.2023

Udělali jsme si radost a pořídili si konečně větší auto a k němu rovnou taky parádní střešní stan Maggiolina. A protože nejsme žádní troškaři, první testovací jízdu jsme naplánovali rovnou na jih Itálie, vstříc jarnímu sluníčku.

Norsko 2022

11.09.2022

Dávný sen našeho Ondráška a naše vůbec první EVER cesta na sever. Kdybychom tušili, jak nám Skandinávie učaruje, byli bychom vyrazili už dávno! A to nejen kvůli polární záři!

Země, která mi učarovala již před lety, když jsem tu měsíc v Algarve prodávala bohatě se tvářícím turistům time-share a krmila se všudy přítomnými, lahodnými pomeranči přímo ze stromů :-) Konečně nastala ta pravá chvíle přestat o rudých pískovcových útesech básnit mým chlapům doma a vzít je sem to vše zažít na vlastní kůži!