Naše cesty

Žijeme život, od kterého si nepotřebujeme odpočinout a dovolené jako takové nám časem přestaly dávat smysl..... Tak jsme začali prostě cestovat!

Za poznáním a dobrodružstvím, kamkoliv zrovna vyskočily levné letenky nebo poslední 2 roky naším multivanem, protože jsme si pořídili psího parťáka.

Plníme si přání, s vděčností objevujeme svět a ukazujeme jej v celé jeho kráse našim dětem.

A na vlastní kůži zažíváme tu vzrušující cestovatelskou návykovost a uvědomujeme si každým dnem, že již není cesty zpět!

Pro spoustu lidí jsme ti blázni, co s dětmi cestují od malička ...

Je pravda, že v Malajsii jsme moc lidí s batohem na zády a sotva pětiletými dvojčaty za ruku nepotkali :-)

Zato jsme si díky tomu ověřili, že děti nás v ničem nelimitují a naopak jsou výbornými parťáky, kteří i méně příjemné situace snáší kolikrát s větším nadhledem, než my dospělí.

A to včetně 28hodin dlouhého letu s 3 přestupy :-))


A tehdy jsme dali vale cestovním kancelářím a plánujeme si vše sami, po vlastní ose.

I když se přiznám, že pokaždé když hnětu někde v poušti nebo pod palmami pizza těsto pro mou, teď již 5ti člennou, rodinu na večeři, tak na ty dovolené v Řecku, Tunisu, Egyptě, na Kapverdách a na Kanárech s all-inclusive balíčkem zasněně vzpomínám :-)

Malajsie 2013

Naše první, zlomová cesta bez CK, nejskvělejší dva týdny plné objevování, zážitků a prožívání každičkého okamžiku... Kluci měli pár dní po pátých narozeninách a byli naprosto úžasní parťáci.