Tipy na výlety

aneb Kam vyrazit s dětmi, abyste si to všichni užili
 

I v Jeseníkách můžete vyzkoušet populární výlety s úkoly a tajenkou. Užijte si nenáročnou procházku, hry a luštění tajenky cestou a vyhrajte jednu ze super cen!

Malebné horské lázně, výborná železitá kyselka, umělý vodopád a nejčistší vzduch ve střední Evropě. Ideální tip na podzimní procházku!

Výlet na nejvyšší vrchol Jeseníků určitě stojí za to. Ať už v létě, nebo v zimě, s kočárkem, na kole nebo pěšky přes vodopády Bílé Opavy. A i kdybyste tu byli tisíckrát, nikdy to nebude úplně stejné! Jeseníky jsou prostě nádherné!

Karlovice

22.08.2018

Milá, podhorská vesnička ukrytá mezi kopečky, které skýtají úžasné výhledy. Projděte se kolem řeky, nebo si rovnou dejte koupačku pod splavem. Zahrajte si minigolf, pochutnejte si na báječném zmrzlinovém poháru v Penzionu u Řeky a rozhodně nevynechejte Helenčinu farmu a projížďku na koních!

Návštěva skláren, bobová dráha, bikepark, lesopark s průlezkami a výtečná rybářská bašta. To je jen malý výčet toho, co Vrbno nabízí.

Ideální cíl v případě horkého počasí, kdy si na své přijdou milovníci koupání, lodiček i rybaření. Na který z jejích břehů vyrazit?