TOP 10 aktivit s dětmi

Prožijte spolu hezký čas!
 

Ať už to jsou Piškvorky, Lodě, Oběšenec nebo třeba Závody formulí ... Netřeba nic složitě kupovat a chystat, vystačíte si jen s tužkou a papírem!

A nemusíte přitom jezdit kdoví jak daleko. Vsadím se, že stejně jako my, narazíte na spoustu úžasných zákoutí nedaleko od domu! Stačí vyrazit ven a otevřít oči....

Kolik z běžných, u nás žijících, ptačích druhů, poznáte? Za nás se můžu pochlubit, že jsme během posledních několika let vypilovali určování podle vzhledu. Shodnout se ale na tom, o kterého ptáčka jde, pouze na základě hlasového projevu, je pro nás stále vyšší dívčí...

Svůj původ mají ve Střední a Jižní Americe, kde se jimi lidé od pradávna obdarovávali při různých slavnostech. Jsou symbolem přátelství a lásky a dá se do nich vetkat jakékoliv tajné přání...

Že nevíte, o co jde? Scavenger Hunt je hra, kdy někdo připraví na papír seznam věcí/aktivit, které má ten druhý za úkol najít/udělat. Může být venkovní i vnitřní, psaný i obrázkový... Fantazii se meze nekladou.

Geniální a jednoduchá myšlenka, která hravě pojí kreativně strávený společný čas s dětmi doma u stolu s pobytem venku v přírodě.

Namotivovat děti na obyčejnou procházku, nedejbože ještě jen v rámci obce, není vždy úplně jednoduché. Stačí jim ale cestou poschovávat několik obálek s úkoly a hrne se ven i ten nejmladší! :-)

Ti, co nás znají osobně vědí, že hry hrajeme rádi a často. Ale občas není na škodu proložit ty osvědčené a oblíbené nějakou neznámou novinkou. A třeba u téhle jsme se pobavili naprosto všichni :-) Vyzkoušejte!